فعالیت موتور سنکرون گسستگی زمانی مستقیم

فعالیت موتور سنکرون گسستگی زمانی مستقیم
فروشنده
تاریخ انتشار
۴ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدیدها
7174 بازدید
8,900 تومان

مقاله کنترل جدید برای فعالیت موتور سنکرون گسستگی زمانی مستقیم طراحی قرار دادن قطب

چکیده:

این مقاله با مدل های گسسته در زمان و روش های کنترل در حال حاضر برای موتورهای سنکرون با ساختار روتور مغناطیسی برجسته، مانند مغناطیس دائم موتور داخلی سنکرون (IPMS) و موتور سست سنکرون است. (SyRMs). عملکرد دینامیکی کنترل فعلی بر اساس مدل موتور پیوسته در زمان محدود است، به خصوص اگر نسبت تناوب نمونه برداری کم باشد. یک مدل موتور گسسته دقیق از حالت بسته معادل مشتق شده است.ترتیب صفر (ZOH) از ورودی استاتور ولتاژ در مختصات ثابت، از لحاظ حرکتی مدل شده است. یک روش تحلیلی گسسته طراحی قرار دادن قطب برای دو درجه آزادی (۲DOF) انتگرال متناسب برای (PI) کنترل جریان ارائه شده است. روش پیشنهاد شده به برای به کار گیری آسان است: تنها پ پهنای باند حلقه بسته و سه پارامتر موتوری (_RS, Ld, LQ) مورد نیاز است. استحکام پیشنهاد طراحی کنترل جریان  در برابر خطاهای پارامتری مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. کنترل کننده تجربی با استفاده از یک درایو SvRM 6.7- کیلو واتی تأیید شده است.

واژه ها:کنونی کنترل، تاخیر، مدل گسسته، مغناطیس داخلی دائم موتور سنکرون (IPM)، برجسته، موتور سست سنکرون (SyRM)، صفر HOLD (ZOH).

مقدمه

موتورهای سنکرون با روتور مغناطیسی برجسته به عنوان مغناطیس دائم موتور داخلی سنکرون (IPMS)، موتورسست سنکرون (SyRMs)، و آهنربا (PM) SyRMs-وسایل نقلیه و کاربردی تر در ترکیب (یا الکتریکی) ماشین آلات سنگین و کاربردهای صنعتی ساخته و پرداخته شده اند. در این برنامه، حداکثر سرعت و در نتیجه، حداکثر فرکانس عامل می تواند بسیار بالا (به عنوان مثال ۱۲ ۰۰۰ r /  در دقیقه مربوط به فرکانس از هر ۱ ۰۰۰ هرتز برای یک ماشین ده قطب) باشد. از آنجا که فرکانس سوئیچینگ مبدل تغذیه موتور با توجه به تلفات محدود است، نسبت نتیجه بین فرکانس سوئیچینگ و حداکثر فرکانس می تواند حتی کمتر از ده باشد. این فرکانس بر نمونه برداری تاثیر می گذارد، به طور معمول با فرکانس سوئیچینگ یا دو بار فرکانس سوئیچینگ برابر است.

 

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.