کاربردهای رایانه در آموزش ویادگیری

فروشنده
تاریخ انتشار
۲۵ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدیدها
7516 بازدید
8,900 تومان

دانلود پاورپوینت کاربردهای رایانه در آموزش ویادگیری

کامپیوتر چیست؟

کامپیوتر ابزاری است که بر روی آنچه به آن می‌‌دهیم (اصطلاحا به آن ورودی گفته می‌‌شود)عملیاتی انجام می‌‌دهد(که به آن پردازش می‌‌گویند)‌ و نتیجه‌ی مطلوب را  به دست می‌‌دهد(که خروجی نامیده می‌‌شود).

کامپیوتر تفاوتی که با آدمی‌دارد این است که خلاق نیست و کارها را بر اساس دستورالعملهایی که توسط انسان به وی داده شده انجام می‌دهد.

      فناوری اطلاعات و تحولات

با دستیابی به اطلاعات و یا ایجاد ابزارهای آموزشی به شیوه های مختلف , گسترش دامنه های تجارت , فعالیت در زمینه های کاری مانند کاهش هزینه ها  دسترسی مستقیم به مشاغل و عدم وابستگی به محیط کار و… می تواند کارایی داشته و دگرگونی ایجاد کند.

طبق آمارهای منتشره امروز در کشورهای پیشرفته همزمان با توسعه I.T  بحران تأمین نیروی انسانی شدت بیشتری یافته زیرا باید بپذیریم که تنوع و گسترشI.T نیاز به تربیت مدیران این بخش را محسوس تر کرده است و در واقع به همین علت است که هر روزه از تعداد نیروهای انسانی متخصص د رکشورهای جهان سوم و از جمله ایران کاسته شده , از جانبی دیگر باید بپذیریم که با ورود هر چه بیشترI.T  در جامعه با چالشی به نام تأمین نیروی انسانی متخصص مواجه می شویم و از طرف دیگر تعداد مدیران I.T در کشور چندان قابل ملاحظه نیست و همین امر در آینده باعث ورود کارشناسان خارجی با مبالغ هنگفت در جامعه و در نتیجه خروج هر چه بیشتر سرمایه و قشر متخصص داخلی می شود.

 

 

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.