دانلود ترجمه نواوری

دانلود ترجمه نواوری
فروشنده
تاریخ انتشار
۱۳ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدیدها
6687 بازدید
8,900 تومان

دانلود ترجمه نواوری

ابداع .۲

تجسم نوآوری به عنوان یک مجسمه در نمایندگی ماجراجویی آمریکایی در غرفه لیست والت دیزنی
Epcot جهان است. ۲.۱ تعریف نوآوری  اشاره به یک راه جدید برای انجام کاری است.

این ممکن است به ارجاع تغییرات افزایشی و اورژانسی رادیکال وانقلابی درتفکر،محصولات،فرآیندها،ویا سازمان باشد. پس از شومپیتر(۱۹۳۴) ، نویسندگان ادبیات علمی در نوآوری به طور معمول تمایز بین اختراع، یک ایده ساخته شده آشکار و نوآوری، ایده های موفقیت در عمل اعمال می شود.

در بسیاری از زمینه ها، چیزی جدید باید قابل ملاحظه و متفاوت برای نوآوری باشد،

نه  تغییرناچیز، به عنوان مثال،هنر، اقتصاد، کسب و کار و سیاست های دولت است.

در اقتصاد تغییرارزش باید، افزایش ارزش مشتری، و یا ارزش صادرات است. هدف از نوآوری، تغییر مثبت است، که کسی یا چیزی بهتر از این باشد. نوآوری منجر به افزایش بهره وری منبع اساسی افزایش ثروت در اقتصاد است.

نوآوری یک موضوع مهم در مطالعه اقتصاد، کسب و کار، طراحی، تکنولوژی، جامعه شناسی، و مهندسی می باشد. محاوره، واژه “نوآوری” است که اغلب مترادف با خروجی از فرایند است.

با این حال، اقتصاددانان تمایل به تمرکز در فرایند به خودی خود، از منشاء ایده به انتقال آن به چیزی مفید، که آن پیاده سازی بر روی سیستم است که در آن فرآیند نوآوری آشکار می شود. از آنجا که نوآوری نیز در نظر گرفته شده است یک هدابت کننده اصلی از اقتصاد، به ویژه هنگامی که آن به افزایش بهره وری منجر می شود. عواملی که منجر به نوآوری نیز در نظر گرفته می شود مهم و حیاتی برای سیاست گذاران است.

به طور خاص، پیروان اقتصاد نوآوری استرس  از سیاست های عمومی به عنوان محرک نوآوری و رشد استفاده میکنند. کسانی که به طور مستقیم مسئول برای استفاده از نوآوری هستند اغلب پیشگامان در این زمینه ، اعم از افراد و یا سازمان ها هستند.

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.