خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

فروشنده
تاریخ انتشار
۳ دی ۱۳۹۷
تعداد بازدیدها
19695 بازدید
15,900 تومان

خلاصه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

مقدمه

موفقیت به زمان، تلاش، پشتکار و صبر نیاز دارد.

در راه دستیابی به هر هدفی، طبیعی است که با مانع روبه رو شوید و موقتاً احساس درجا ز دن کنید، این کاملاً طبیعی است. هر کسی که تا به حال ساز زده، ورزش کرده و یا مشغول هنرهای رزمی بوده، می داند که بعضی وقت ها به جایی می رسد که انگار دیگر نمی شود پیشرفت کرد. همین جاست که افراد ناوارد، اغلب دست از تلاش می کشند. اما دانایان می دانند که اگر به تمرین خود ادامه دهند، بالاخره به جایی می رسند که انگار ناگهان به سطح بالاتری از مهارت دست یافته اند. صبور باشید، تسلیم نشوید. سرانجام پیروز خواهید شد. این اصول همیشه کارساز است.

اصل اول

مسئولیت کامل زندگی تان را بپذیرید.

شخصاً باید مسئولیت خود را بپذیرید، نمی شود شرایط، فصل های  سال و یا مسیر باد را عوض کرد، اما خودتان را که می توانید تغییر دهید. تنها یک نفر مسئول کیفیت زندگی شماست، آن شخص خود شماست. از جست و جو در بیرون، برای اینکه چرا تا به حال به نتایجی که می خواستید نرسیده اید دست بردارید. چون این خود شما یید که زندگی را می سازید و نتایج دلخواه را بدست می آورید.

مسئولیت ۱۰۰% برای همه چیز:

مسئولیت صد در صد ، یعنی اینکه خودت مسئول تمام اتفاقاتی هستی که برایت می افتد، یعنی درک این نکته که خودت مسبب تجربیات خودت هستی. فقط وقتی که مسئولیت همه چیز را تا به حال بپذیری، می توانی اینده ای را که می خواهی بسازی.

۹۹% شکست ها از جانب کسانی است که عادت دارند بهانه بگیرند. برای نتوانستن ها و نشدن ها دلیل نتراشید و تقصیر را گردن شرایط بیرونی نیاندازید. همه این ها را برای همیشه باید کنار بگذارید گذشته ها گذشته. آنچه که اهمیت دارد این است که از این لحظه تصمیم بگیرید. بله، این یک انتخاب است. تصمیم بگیرید جوری عمل کنید که مسئولیت صد در صد آنچه را که برایتان اتفاق می افتد یا نمی افتد به عهده بگیرید.

اگر چیزی بر خلاف نقشه شما پیش رفت، باید از خودتان بپرسید: چگونه این موفقیت را پیش آوردم؟ به چه فکر می کردم؟ باورهایم چه بود؟ چه گفتم و چه نگفتم؟ چه کار کردم و یا نکردم که باعث شد طرف مقابل آن طور عمل کند؟ دفعه بعد باید چطور عمل کنم که به نتیجه دلخواه برسم؟

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.