تحقیق در رابطه با پردازنده ها

تحقیق در رابطه با پردازنده ها
فروشنده
تاریخ انتشار
۲۰ آذر ۱۳۹۷
دسته بندی
تعداد بازدیدها
6559 بازدید
12,500 تومان

بهترین هارا ارزان از ما بخرید

تحقیق در رابطه با پردازنده ها

پردازنده های کر Core شرکت اینتل مناسب ترین گزینه برای کاربران لپ تاب هستند . این پردازنده ها از مدل کر – آی ۳ شروع و به مدل دولوکس آی ۷ می رسند . برای انتخاب صحیح لپ تاب باید پردازنده صحیح را انتخاب کنید ، ما در اینجا تلاش خواهیم کرد که قابلیتهای انواع این پردازنده ها را برای شما توضیح داده تا مناسب ترین آنها را مطابق با نیاز خود انتخاب نمائید.

در طی چند سال گذشته سرعت پردازنده ها به اوج خود رسیده است اما تعداد هسته آنها ، میزان مصرف انرژی و فابلیتهای داخلی انها مرتبا در حال افزایش است. در صنعتی که سرعت محاسبات و قابلیتهای پردازشگر نسبت به هر وات توان مصرفی در حال افزایش است ، پردازنده های کامپیوترهای قابل حمل جزو مقوله ای هستند که بیشترین تغییرات و بهینه سازی در آنها صورت می گیرد.
تنوع وگسترش انواع این پردازنده ها می تواند شما را دچار سردرگمی کند. به عنوان مثال در خانواده پردازنده های Intel’s Core به شماره هائی مانند i3-350M, i3-330UM, i5-520UM, i7-720QM بر خورد می کنید که گیج کننده است اما اگر منطق شماره گزاریها را بدانید انتخاب برای شما ساده خواهد شد . چنانچه وجه اشتراک پردازنده ها را بشناسید همه چیز قابل فهم و ساده خواهد شد.

ما به شما کمک می کنیم تا با استفاده از وجه اشتراک پردازنده ها فهم این موضوع را برای شما ساده کنیم

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.